Přípravky pro krásu

Přípravky pro krásu

V této sekci bych Vám ráda představila unikátní značku kosmeceutik LARENS. S přípravky se můžete seznámit buď přímo u nás ve studiu nebo na stránkách výrobce, zároveň zde najdete i eshop, který dodává do celé Evropy.

LARENS má dvě základní řady, jedna je určena k domácímu a druhá k profesionálnímu použití.

Hlavní klíčovou a mimořádně účinnou substancí je BIOPEPTIDE COMPLEX . Většině veřejnosti slovo PEPTIDY nic neříká, nicméně, mezi odborníky je to stále více skloňovaný pojem, je to proto, že právě peptidy se podílejí na většině procesů v organismu. Zjednodušeně vysvětleno … zajišťují komunikaci mezi mozkem a buňkami

Jak to funguje v praxi? Představte si, že na obličej nanesete peptidový gel obsahující celou škálu aktivních peptidových řetězců, které vašim buňkám předávají signály … zvyš obnovu kolagenu (pružnost), tady máš příliš mnoho pigmentace, stejně to funguje u akné, lupenky, kuperózy , vrásek … prostě, vždy je co opravit nebo vylepšit 😊

Přípravky mají široký záběr, od zlepšení pleti až po obnovu kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Bioaktivní peptidy představují účinnou alternativu pro ostří skalpelu, jsou chytrou, holistickou investicí do krásy a zdraví.

Představují řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé k lou by a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

LARENS je jednou ze tří značek, které vyrábí a distribuuje mezinárodní společnost WellU

Chcete získat členskou slevu už na první nákup? Zavolejte mi
725 606 075