Chemický peeling

Chemický peeling

Chemický povrchový peeling s komplexem přírodních peptidů, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky. Představuje spojení dvou druhů kyselin: 5% kyseliny mandlové a 5% pyruvátu (kyselina pyrohroznová) s pH 1,1. Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje drobné vrásky, zmírňuje příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově zlepšuje stav pleti. Mimořádně důkladně odstraňuje odumřelé buňky, a tak připravuje cestu výživným látkám do hlubokých vrstev. Deep Peeling PRO otevírá v kosmetice novou kapitolu v boji proti stárnutí.

Účinky:

– upravuje činnost mazových žláz
– vyrovnává vrchní vrstvu pokožky
– hloubkově hydratuje
– redukuje sekreci kožního mazu
– odstraňuje odumřelé buňky
– obnovuje pevnost a pružnost
– sjednocuje barevný tón pleti
– redukuje vrásky
– mírní příznaky akné
– zužuje rozšířené póry
– zlepšuje celkový stav pleti


Na pleť se nanese štětečkem peeling, nechá se působit dle reakce pleti 5-15 minut, poté se aplikuje neutralizér, který okamžitě ukončí účinek ovocných kyselin. Po očištění pleti se aplikuje pleťová maska.

Doporučuje se 3-5 ošetření dle stavu pleti, časové intervaly by měly být 14 dní.

Při zakoupení 5 ošetření dostane klientka uklidňující a omlazující sérum na domácí použití. 

Kontraindikace:
přímé sluneční záření, doporučujeme krém s ochranným faktorem SPF 20 a více, náhlé změny teplot (parní sauny, suché sauny, silný chlad a mráz, …) minimálně 1 týden před a po ošetření chemickým peelingem, intenzivní fyzická námaha, zátěž, (posilovna,…) bezprostředně po ošetření

Chemický peeling Rezervovat
45 min 900 Kč,-